Önceki Yöneticiler

Enstitü Müdürleri

Başlangıç
Bitiş

Prof. Dr. Ali Rıza Karacan

21.02.1982

11.09.1987

Prof. Dr. İsmail Aka

11.09.1987

09.08.1996

Prof. Dr. Ahmet ARSLAN

09.08.1996

01.09.2008

Prof. Dr. İlhan Kayhan

01.09.2008

05.09.2011

Prof.Dr. Mustafa ÖNER

05.09.2011

26.09.2016

     

Müdür Yardımcıları

   
 

Prof. Dr. Güven Bakır

10.09.1996

02.01.1999

   Prof. Dr. Nevzat Kaya

02.01.1999

02.09.2008

 

Prof. Dr. M. Ali Kaya

02.01.1999

10.01.2000

Prof. Dr. Cumhur Tanrıver

10.01.2000

12.09.2008

Prof. Dr. Gürcan Polat

10.10.2008

18.08.2011

Doç. Dr. Kirami Ölgen

10.10.2008

18.08.2011

Prof. Dr. Ayla Özhan Dedeoğlu

30.09.2011

02.09.2014

Doç.Dr. Özkan ÖZTEKTEN

05.11.2011

26.09.2016

     

Enstitü Sekreterleri

   
 

Melek KESTEN

21.02.1982

15.11.2002

Mehmet Gözoğlu

15.11.2002

21.07.2006